Regdos

KupTanio.pl

Naklejki Kwiaty

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena Naklejki Kwiaty

Naklejki Kwiatycena Naklejki Kwiaty

Winylowe naklejki kwiatki, zielony ogród.

Wspaniała dekoracja do pokoju dziewczynki.

Łatwe w użyciu, po prostu odklej i przyklej.

Nie zostawiają śladów. Do użycia na wszystkich gładkich powierzchniach.

Zawiera 44 sztuki:

14 kwiatów na  łodygach
(7 różnych stylów – 2 każdego stylu)
Wielkości od 8 x 28 do 12 x 38 cm

12 główek kwiatowych
(5 różnych stylów)
Wielkości od 5 x 6 do 8 x 8 cm

18 listków
(2 różne style )
W rozmiarach od 3×9″ do 2,5×11 cm

opinie Naklejki Kwiaty

Tagi: ,

Naklejki KwiatyOpinie na temat produktu Naklejki Kwiaty

Naklejki Kwiaty

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena Naklejki Kwiaty

Naklejki Kwiatycena Naklejki Kwiaty

Naklejki Kwiatki

Naklejki HOMESTICKERS to najłatwiejszy sposób na modną dekorację wnętrza. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i dużemu wyborowi wzorów z łatwością możemy efektownie odmienić wnętrza naszego domu.

Idealne do powierzchni ścian, drzwi, mebli.

Wzory można dzielić i przyklejać według własnych pomysłów. Nie uszkadzają powierzchni, dzięki temu z łatwością można je przykleić w inne miejsce.

 Zestaw zawiera dwa arkusze naklejek o wymiarach 50cm x 70cm

 

 

Łatwa w zastosowaniu
Do przyklejenia naklejek należy wybrać gładką, czystą, suchą i trwałą powierzchnię np. pomalowaną ścianę, drzwi, część umeblowania itp. Jeśli powierzchnia jest zanieczyszczona lub porowata, naklejanie okaże się nietrwałe, natomiast obecność wilgoci zmniejsza lepkość kleju. Ściany wykonane z lanego betonu, nie otynkowane pokryte nie pomalowaną gładzią gipsową lub farbą klejową nie nadają się do przyklejania naklejek HOMESTICKERS.
Przed przyklejeniem naklejki należy przyłożyć ją na próbę w wybranym miejscu powierzchni bez przyciskania, aby upewnić się, że osiągniemy zamierzony efekt wizualny. Jeśli tak, to należy silnie docisnąć naklejkę do powierzchni, a następnie MOCNO pocierać ją kawałkiem tkaniny, aby przyległa dokładnie do powierzchni.
Łatwa do usunięcia
Zastosowany do naklejek nietoksyczny klej pozwala na ich łatwe odklejenie, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni. Wystarczy delikatnie ją oderwać. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, czy dana powierzchnia nadaje się do przyklejenia naklejek HOMESTICKERS, należy na próbę przykleić nie zawierający wzoru fragment naklejki w niewidocznym miejscu na wybranej powierzchni a po kilku dniach odkleić go sprawdzając czy operacja ta nie pozostawiła jakichkolwiek śladów na powierzchni.
Prosimy pamiętać, że firma NOVELLES IMAGES nie może przyjąć na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek, zarówno bezpośrednie jak też pośrednie szkody powstałe w wyniku niewłaściwego, bądź niezgodnego z załączoną instrukcją producenta, zastosowania naklejek HOMESTICKERS na danej powierzchni.

 

opinie Naklejki Kwiaty

Naklejki KwiatyOpinie na temat produktu Naklejki Kwiaty