Regdos

KupTanio.pl

GELLI BAFF GELICITY gellibaff Ognisty wulkan (kolor czerwony)

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena GELLI BAFF GELICITY gellibaff Ognisty wulkan (kolor czerwony)

GELLI BAFF GELICITY  gellibaff Ognisty wulkan (kolor czerwony)cena GELLI BAFF GELICITY  gellibaff Ognisty wulkan (kolor czerwony)
GELLI BAFF GELICITY

Magiczny żel GELLIBAF jest zupełnie bezpieczny. Nie brudzi ręczników. Nie powoduje zatykania kanalizacji. KLIKNIJ I ZOBACZ FILM !!

 

Zmień wodę w żel, a potem z powrotem w wodę! Wybierz jeden z 4 fantastycznych kolorów. Wyobraź sobie, że kąpiesz się w wulkanie i zamieniasz wodę w czerwoną lawę! Zrelaksuj się w pomarańczowym żelu słonecznym i nabierz sił na pełną przygód podróż do zielonych bagien dżungli! Po wykonaniu misji możesz odpocząć nieco w błękitnej lagunie. Krok 1. Zamień wannę w miejsce wspaniałej zabawy! Napuść do niej wody tak, by była głęboka na ok. 5-6cm, zakręć kran, dodaj nieco magicznej substancji z woreczka STEP1 i patrz, jak woda, za sprawą magii, zamienia się w gęsty, cudowny żel. Krok 2. Jeżeli już znudzisz się zabawą (a nie nastąpi to prędko) wsypujesz proszek z torebki STEP2 i woda robi się normalna. Nasz produkt to zupełnie bezpieczny i nietoksyczny proszek, który zamienia wodę w żel. Po zakończeniu zabawy, po prostu dodaj do wanny nieco naszego specjalnego rozpuszczalnika, a żel się rozpuści.Nasz produkt jest w 100% bezpieczny. Został stworzony przez ekspertów pracujących w branży kosmetycznej (forma Gelicity Skin Technology), którzy zapewniają, że produkt przeszedł wszystkie testy bezpieczeństwa. Żel za sprawą magii zamienia się z powrotem w wodę. No dobrze, co prawda w grę nie wchodzą żadne czarodziejskie sztuczki, a zamiast różdżki musisz użyć proszku, rozpuszczalnika, ale i tak robi to wrażenie, prawda?
     Produkt nie zostawia śladów ani nie robi plam na ręcznikach, dywanach ani dzieciach. Podobna do niego substancja używana jest w pieluszkach jednorazowych. Saszetka z rozpuszczalnikiem zawiera czystą sól spożywczą, tą samą, którą solisz frytki. Po dodaniu do wanny zawartości saszetki z rozpuszczalnikiem po prostu spłucz z siebie żel. Żel zwiększa objętość o 400 razy. Do wyboru 4 fantastyczne kolory:

  • Błękitna Laguna (kolor niebieski)
  • Magiczne torfowiska (kolor zielony)
  • Ognisty wulkan (kolor czerwony)
  • Różowa magia (kolor różowy)

Zawartość:
1x saszetka 200g
1x saszetka 100g

Do stosowania pod ścisłą i stałą kontrolą osoby dorosłej.

Nie nalewaj zbyt dużo wody, gdyż proszek podnosi jej poziom.

Nie dodawaj proszku, gdy woda nalewa się z kranu lub prysznica.

opinie GELLI BAFF GELICITY  gellibaff Ognisty wulkan (kolor czerwony)

Tagi: ,

GELLI BAFF GELICITY  gellibaff Ognisty wulkan (kolor czerwony)Opinie na temat produktu GELLI BAFF GELICITY gellibaff Ognisty wulkan (kolor czerwony)